Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 11/2017
E-letter ČVUT v Praze
Dny otevřených dveří
na ČVUT v Praze
 
Nenech výběr tvé budoucí školy náhodě a přijď se na vlastní oči podívat na Dny otevřených dveří na ČVUT v Praze. Ty startují už letos v listopadu a pokračují v prosinci.
 
image
 
Fakulta strojní ČVUT
Na Fakultě strojní se uskuteční Den otevřených dveří postupně na dvou místech, nejdříve ve středu 8. listopadu 2017 od 8.00 hod. na adrese Technická 4, Praha 6, a následně ve čtvrtek 9. listopadu 2017 na Karlově náměstí 13, Praha 2 od 8.30 hod. Více informací najdeš přímo na webu.
image
 
Fakulta architektury ČVUT
Fakulta architektury naplánovala Den otevřených dveří na středu 15. listopadu 2017, a to od 9.00 do 12.00 hod. Místo konání je v Nové budově ČVUT, Thákurova 9,
Praha 6,
kde budou k dispozici veškeré informace. Vše najdeš na tomto webu.
 
image
 
Masarykův ústav
vyšších studií ČVUT
V úterý 21. listopadu 2017 je možné navštívit „Masarykáč“, a to přímo v sídle ústavu na adrese Kolejní 2a, Praha 6.

Zúčastnit se můžeš řady zajímavých přednášek a prezentací.

Podrobnější informace o Dnu otevřených dveří najdeš na webu.
image
 
Fakulta
stavební ČVUT
Fakulta stavební zahájí Den otevřených dveří ve čtvrtek 23. listopadu 2017 v 10.00 hod. na adrese Thákurova 7, Praha 6. Dozvíš se informace o studiu a možnostech uplatnění, představí se ti studijní obory očima pedagogů a absolventů, budeš moci navštívit vybrané laboratoře a učebny. Podrobný harmonogram je zde.
 
image
 
Fakulta
dopravní ČVUT
Své budovy na adresách Horská 3, Praha 2, a Konviktská 20, Praha 1, otevře „Dopravka“ v pátek 24. listopadu 2017.

Čekají tě komentované prohlídky napříč fakultou, chillout zóna a další zajímavosti.  Aktuální informace najdeš včas na webu.
image
 
Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT
V pátek 24. listopadu 2017 má připravený Den otevřených dveří Fakulta biomedicínského inženýrství, a to od 11.00 do 15.00 hod. na adrese Nám. Sítná 3105, Kladno. V průběhu dne získáš informace o fakultě a také se zapojíš do akce „Jednodenní studium“, při které si vyzkoušíš na vlastní kůži život studenta FBMI.  Podrobné informace jsou zde.
 
image
 
Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT
Den otevřených dveří na „Jaderce“ proběhne v úterý 28. listopadu 2017 ve všech pražských budovách fakulty. Těmi jsou: hlavní budova fakulty na Starém Městě, Břehová 7, Praha 1, budova v ulici Trojanova 13, Praha 2, a budova v Troji, V Holešovičkách 2, Praha 8.

Veškeré informace hledej na webu.
image
 
Fakulta
elektrotechnická ČVUT
Na Fakultě elektrotechnické probíhá Den otevřených dveří paralelně na dvou místech: v Dejvicích, Technická 2, Praha 6, a na Karlově náměstí 13, Praha 2. Vše vypukne v pátek 1. prosince 2017 v 8.30 hod. Těšit se můžeš na prohlídky mnoha zajímavých pracovišť a laboratoří i na podrobné představení všech studijních programů. Více informací zde.
 
image
 
Fakulta informačních technologií ČVUT
Fakulta informačních technologií se představí v Nové budově, Thákurova 9, Praha 6, na Dnu otevřených dveří 9. prosince 2017. Dozvíš se vše o oborech, které zde můžeš studovat, a současní studenti ti zprostředkují zážitky ze studentského života na ČVUT. Otevřeny budou také laboratoře s ukázkami prací studentů. Aktuální informace hledej na tomto webu.
 
image
 
Fakulta biomedicínského inženýrství
Týden vědy a techniky
Užij si vědu a techniku i na Fakultě biomedicínského inženýrství na Kladně. Dne 9. listopadu 2017 tam můžeš od 17.30 hod. navštívit zajímavé přednášky a podívat se do atraktivních laboratoří. Přijď si užít vědu zblízka!

Podrobně si prostuduj tento odkaz.
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Gaudeamus 2017
Chceš se o ČVUT dozvědět více a vidět naše atraktivní prezentace jinde, než na akademické půdě? Přijeď za námi do Brna na veletrh vzdělávání, který bude probíhat na brněnském Výstavišti od 30. října do 3. listopadu

Naši modrou expozici ČVUT v pavilonu G1 rozhodně nepřehlédneš. Těšíme se na tebe i tvoje spolužáky.
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
www.holkypozor.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.
Tento e-letter je obchodním sdělením a byl ti zaslán na základě tvé registrace a svolení na některé z akcí pořádaných ČVUT v Praze
nebo na akci, které se ČVUT v Praze účastnilo.