Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 12/2017
E-letter ČVUT v Praze
Přijď se podívat na ČVUT
i v prosinci
 
Začátkem prosince se můžeš přijít podívat na ČVUT a nahlédnout tak pod pokličku Fakultě elektrotechnické a Fakultě informačních technologií, které pořádají Dny otevřených dveří.
 
image
 
Fakulta
elektrotechnická ČVUT
 
Na Fakultě elektrotechnické se bude konat Den otevřených dveří paralelně na dvou místech: v Dejvicích, Technická 2, Praha 6, a na Karlově náměstí 13, Praha 2. Přijď se na fakultu podívat v pátek 1. prosince 2017 v 8.30 hod.

Těšit se můžeš na prohlídky mnoha zajímavých pracovišť a laboratoří
i na podrobné představení všech studijních programů.
Více informací zde.
image
 
Fakulta informačních technologií ČVUT
 
Fakulta informačních technologií se představí v Nové budově ČVUT, Thákurova 9, Praha 6, na Dnu otevřených dveří v sobotu 9. prosince 2017.

Na fakultě budou otevřeny zajímavé laboratoře a dozvíš se vše o oborech, které zde můžeš studovat. Současní studenti ti zprostředkují zážitky ze studentského života na ČVUT. Aktuální informace hledej
na tomto webu.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT
Váháš, kam jít na vysokou? Rozhoduješ se mezi medicínou a fyzikou? Chceš zjistit, co se skrývá pod názvem oboru Radiologická fyzika? Nenech si ujít příležitost a naplánuj si akci Den lékařským fyzikem, která se bude konat ve středu 17. ledna 2018 od 10.00 hod. na FJFI, Břehová 7, Praha 1. Přesvědčíme tě, že i fyzik může být součástí lékařského týmu a zvládne zachraňovat i lidské životy. Atraktivní obor Radiologická fyzika spojuje jadernou fyziku a medicínu, teorii a praxi. Registraci a podrobnosti najdeš zde.
 
 
Přejeme ti krásný adventní čas
a dobré nápady při rozhodování
o své budoucnosti :-).
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
www.holkypozor.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.
Tento e-letter je obchodním sdělením a byl ti zaslán na základě tvé registrace a svolení na některé z akcí pořádaných ČVUT v Praze
nebo na akci, které se ČVUT v Praze účastnilo.