Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 04/2017
E-letter ČVUT v Praze
Naši studenti slaví úspěchy
 
Na ČVUT v Praze máme skvělé a šikovné studenty, kteří dosahují nejrůznějších úspěchů, a my jsme na to právem pyšní. Chceš-li se stát jedním z nich, zapoj se do nejrůznějších projektů na ČVUT a třeba jednou budeš jako oni.
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta elektrotechnická
Drony z Fakulty elektrotechnické ČVUT si zaletěly pro kompletní medailovou kolekci. Na mezinárodní soutěži Mohamed Bin Zayed International Robotics Challenge (MBZIRC) v Abu Dhabí získal tým Martina Sasky z Fakulty elektrotechnické, doplněný o zástupce University of Pennsylvania a University of Lincoln, kompletní medailovou sbírku.

Zlatou medaili získal tým v disciplíně sběr předmětů pomocí skupiny dronů, stříbrnou za přistání na jedoucím automobilu a bronzovou v soutěži kategorie Grand Challenge, ve které startoval spolu s týmem univerzity v Padově. Jak to vše probíhalo, ti prozradí video.
 
 
 
Fakulta dopravní
Fakulta dopravní ČVUT v březnu zorganizovala workshop Smart Mobility Hackathon Prague 2017. Cílem projektu bylo naučit studenty řešit aktuální témata formou týmové spolupráce, zprostředkovat jim setkání s významnými společnostmi a v neposlední řadě možnost získat výhru až 135 000 Kč!

Vítězem maratonu Hackathon se stal tým studentů Fakulty elektrotechnické ČVUT s návrhem inteligentního systému, který dokáže zrychlit provoz metra. Studenti Fakulty elektrotechnické dostali od pražské radnice nabídku realizace pilotního projektu na některé ze stanic pražského metra.

 
E-letter ČVUT v Praze
 
 
Zaujaly tě úspěchy našich studentů a přemýšlíš o studiu na ČVUT? Bojíš se však, že neuspěješ u přijímaček? Máme pro tebe pár možností.
 
image
 
Fakulta
biomedicínského inženýrství
Do konce dubna se můžeš přihlásit na přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na Fakultu biomedicínského inženýrství ČVUT.

Součástí každého kurzu bude i zkušební test nanečisto.

Přihlášku do kurzů najdeš zde.
 
image
 
Fakulta
stavební
Chceš vědět, jaké jsou přijímačky na Fakultu stavební ČVUT? Vyzkoušej si je „nanečisto“ a uvidíš, na čem je třeba ještě zapracovat. Přijímačky „nanečisto“ se konají v sobotu 13. května dopoledne, přihlásit se na ně je potřeba do 17. dubna.

Více informací najdeš tady.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Girls Day
Jedná se o interaktivní den otevřených dveří pro dívky, které mají jedinečnou šanci seznámit se s širokou paletou studijních oborů a profesí.

Letos se 27. dubna již po třetí zapojilo i 
ČVUT v Praze, respektive jeho tři fakulty: Fakulta biomedicínského inženýrství, Fakulta stavebníFakulta architektury. Zde bude k vidění, v jakých prostorách studenti studují a na jakých projektech pracují. Pokud máš zájem se zúčastnit některé z exkurzí, které jsme na ČVUT připravili, přihlas se.
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
www.holkypozor.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.