Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 06/2017 SPECIÁL
E-letter Sedmi statečných z ČVUT
Junior Tech University
na ČVUT v Praze
 
7. ročník skvělé šance pro středoškoláky, nejlépe pro třeťáky, kteří uvažují o studiu technických oborů na ČVUT v Praze.
 
Vybraným studentům středních škol, nejlépe z třetích ročníků, zajistíme individuální tříměsíční stáž na ČVUT v Praze.

Co pro to udělat?

Podívej se na webové stránky www.juniortechuniversity.cz, přihlas se a budeš-li mít štěstí a budeš vybrán/a, tak na tebou vybrané fakultě ČVUT, budeš mít svého mentora, který se ti bude od září 2017 individuálně věnovat.

Zajistí ti fakultní exkurze, účast na některých přednáškách, ukáže ti spoustu zajímavostí na katedrách a ústavech, seznámí tě s vysokoškolským prostředím, se studijními programy a obory a podle tvého zájmu ti pak tvůj mentor může zadat téma malého projektu s konkrétními cíli a úkoly, na kterém budeš pracovat.

Mentor tvou práci povede, bude ti radit, pomáhat a věnovat se ti jak budeš potřebovat. Třešničkou na dortu bude prezentace tvé práce nebo prezentace o absolvované stáži na ČVUT na prosincovém společném setkání studentů a mentorů na půdě ČVUT, kde na závěr obdržíš certifikát o absolvování Junior Tech University.

Tak to je pecka, ne? Poznáš ČVUT už na střední škole
a uděláš si o nás obrázek.

Přihlas se nejlépe hned na WWW.JUNIORTECHUNIVERSITY.CZ.

Nezapomeň, deadline pro přihlášení je 8. 8. 2017!

No a třeba budeš mít štěstí a vybereme právě tebe :-).


 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
www.holkypozor.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.
Tento e-letter je obchodním sdělením a byl ti zaslán na základě tvé registrace a svolení na některé z akcí pořádaných ČVUT v Praze
nebo na akci, které se ČVUT v Praze účastnilo.