Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 06/2017
E-letter ČVUT v Praze
Zpříjemni si těšení na prázdniny koktejlem informací z ČVUT
 
U nás na ČVUT se pořád něco děje! Můžeš se ještě přihlásit ke studiu nebo strávit týden plný vědy na Jaderce. Soutěž s námi, běhej, pojď na náš fesťák, prohlédni si koleje a užívej si léto.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
ČVUT – ještě je šance
Stále přijímáme ke studiu na ČVUT v Praze. Využij možnost dodatečně se přihlásit na tyto fakulty:
Fakulta stavební
Přihlásit se můžeš do 31. 7. 2017

Fakulta dopravní
Přihlášku podej do 11. 8. 2017

Fakulta elektrotechnická
Lze podat přihlášku do 1. 9. 2017

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská
Přijímá přihlášky do 12. 9. 2017

Fakulta biomedicínského inženýrství
2. kolo přijímacího řízení bude vyhlášeno do 30. 6. 2017. Sleduj web

 
 
image
 
Fakulta jaderná
a fyzikálně inženýrská
Týden vědy na Jaderce letos se bude konat 18. – 23. 6. Tak nepropásni šanci zažít pohádkovou vědu. Přihlášku najdeš zde, seznam exkurzí je tady a nabízíme i přednášky. Neváhej, zaregistruj se a přijď, každý den je z čeho vybírat.

Máš hlavu plnou matematiky, fyziky, chemie nebo informatiky a nebaví tě obyčejné letní tábory? Přihlas se na Letní studentské TCNTudy Cesta Nevede. Je to tábor pro středoškoláky a pořádají ho student FJFI ČVUT. Bude se konat 29. 7. – 12. 8. v Krkonoších.

Pozor, přihlášku musíš vyplnit do 15. června. Takže tady nastuduj podrobnosti, zde stáhni formulář a pojeď s námi! Jsme i na FB.
 
image
 
Fakulta biomedicínského
inženýrství
Poběž s námi v sobotu 17. června a podpoř tak hendikepované děti. Trasa je dlouhá 8,5 km, můžeš ji absolvovat i na koloběžce. V cíli je připravený bohatý doprovodný program. Pozvali jsme české sportovce, umělce a jiné veřejně známé osobnosti, které zakončí závod autogramiádou. Účast přislíbila například herečka Bára Štěpánová, český hokejista František Kaberle nebo sportovní redaktor Petr Vichnar. Až doběhneš, můžeš se nechat namasírovat, změřit si cukr v krvi, nebo si prohlédnout fakultní sanitku.

Registrace je od 9.00 hod. na startu u gymnázia na nám. E. Beneše, nebo na kladnolidice2017@seznam.cz. Prostuduj si více info o běhu!
 
image
 
Fakulta stavební
Fotografická soutěž Tvýma Očima opět startuje a máme připraven speciální bonus. V letošním ročníku totiž vyhrává každý! Přihlas se, pošli fotku a získej slevu 13 % na nákup u značky Olympus. Soutěžit můžeš o finanční částky, sportovní kameru nebo dron. Koukni se na webové stránky soutěže, kde se dozvíš víc nebo sleduj Facebook Fakulty stavební.
 
image
 
Fakulta elektrotechnická
A co takhle Letní programovací boot camp - přípravný kurz programování před začátkem prvního semestru, který se koná 18. - 21. 9. na FEL, adresa Karlovo nám.13, Praha 2. Je to kurz pro nové studenty s malou či žádnou znalostí programování. Naučíme tě základy programování a zlepšíme tak tvoji startovní pozici. Tady najdeš více informací.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
FELFEST
14. června
I letos pořádá Fakulta elektrotechnická svůj tradiční festival FELFEST.

Pokud si chceš prohlédnout roboty z Lega, zvláštní hudební nástroje, letecký simulátor, studentskou formuli a mnoho dalších technických vymožeností a poslechnout si k tomu dobrou muziku, stav se 14. června na Vítězné náměstí (Kulaťák) na Praze 6.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Den otevřených dveří
na kolejích ČVUT

12. července
Správa účelových zařízení ČVUT poprvé v historii pořádá Den otevřených dveří na vybraných kolejích ČVUT. Chceš okusit studentský život na kolejích? Přijď se k nám podívat 12. července. Všechny návštěníky srdečně zveme. Více info najdeš tady.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
PRAŽSKÁ MUZEJNÍ NOC
10. ČERVNA
Pokud v rámci Pražské muzejní noci zajdeš do Národního technického muzea, můžeš se tam také seznámit se zábavnou vědou z ČVUT, a to jinak, než na akademické půdě. K vidění bude spousta zajímavostí. O vědu, techniku a zábavu nebude rozhodně nouze.
 
UŽIJ SI KRÁSNÉ PRÁZDNINY A V ZÁŘÍ AHOJ :-).
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
www.holkypozor.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.