Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 03/2017
E-letter ČVUT v Praze
Štěstí přeje připraveným
 
Chystáš se podat přihlášku na ČVUT a bojíš se trochu přijímaček? Máme pro tebe skvělé řešení. Přihlas se do našich přípravných kurzů a u přijímacích zkoušek tě už nic nepřekvapí.
 
image
 
Fakulta strojní ČVUT
Fakulta strojní ČVUT v Praze pořádá Přípravný kurz z matematiky pro přijímací zkoušky do bakalářské etapy studia. Kurz proběhne celkem v osmi lekcích od 7. března do 25. dubna vždy od 16.00 do 17.30 hodin.

Do kurzu není třeba se hlásit předem. Zápis proběhne před zahájením kurzu 7. března od 15.30 hod.posluchárně FS C2-136 v Praze 6, Dejvicích. Cena kurzu je 800 Kč.
 
image
 
Fakulta stavební ČVUT
Chystáš se studovat na Fakultě stavební ČVUT v Praze? Ať už tě čekají přijímačky, nebo budeš díky výsledkům ve škole přijat/a bez nich, přijď na přípravné kurzy z matematiky a deskriptivní geometrie.

Pomůže ti to i při začátku studia, poznáš školu i pedagogy. Kurzy začínají již 1. března, tak neváhej a přihlas se.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská
Studuješ střední školu a zajímá Tě věda a CERN? Chceš si vyzkoušet měření struktury protonu pomocí W bosonu na experimentu ATLAS na LHC? Anebo chceš hledat podivné částice na experimentu ALICE na LHC? Pak neváhej a přijď 7. dubna na Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT. Přesně pro tebe je určena akce Staň se na den částicovým fyzikem, Masterclasses 2017. Pestrý program tě určitě zaujme.

Registrovat se můžeš e-mailem na adresu jaroslav.bielcik@fjfi.cvut.cz.
 
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
ON-LINE PŘIHLÁŠKA
A teď už si můžeš podat přihlášku na vybranou fakultu! Nezapomeň, musíš to stihnout do 31. března 2017! Stačí použít TENTO ODKAZ. Pokud se rozhodneš pro Fakultu architektury, máš ještě druhou šanci!

Když si podáš přihlášku, mysli i na ubytování na kolejích ČVUT - přehled najdeš na této stránce.
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
www.holkypozor.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.