Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 09/2017
E-letter ČVUT v Praze
Věda a technika všemi smysly
středa 6. září 2017
 
Nevíš jak rozhýbat své mozkové závity
po prázdninách a zároveň jak si
zpříjemnit začátek školního roku?
Můžeš navštívit 5. ročník Festivalu vědy.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
FESTIVAL VĚDY
Vezmi kámoše, spolužáky, klidně i celou třídu a přijďte 6. září na Festival vědy. Je to zábavná vědecko-technická outdoorová laboratoř v Praze 6 na Kulaťáku. A když přijdeš do Tech zóny ČVUT uvidíš naše zajímavé prezentace a exponáty,
které si budeš moci
vyzkoušet na vlastní kůži.

Letos ČVUT slaví 310. výročí od svého založení a tak jsme ještě připravili mimořádnou expozici Technika pro zdraví na ČVUT, takže je na co se těšit. Kompletní program najdeš na webu www.festival-vedy.cz
a video je zde.
 
 
image
 
Fakulta jaderná
a fyzikálně inženýrská
Pojď k nám studovat! Stále máš možnost rozhodnout se pro studium atraktivních bakalářských oborů.

Přihlášku na Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT totiž můžeš podávat až do 12. září 2017. Podmínky a podrobnosti najdeš na webu fakulty.

Úvodní soustředění Turnaje mladých fyziků 2017/18
Chystáš se zúčastnit Turnaje mladých fyziků ve školním roce 2017/2018? Pak nepropásni možnost skvělé přípravy na Úvodním soustředění TMF, které 20. října 2017 pro studenty i jejich učitele pořádá FJFI. Neváhej a zaregistruj se zde. Uzávěrka registrace je 4. 10. 2017.
 
image
 
Fakulta
strojní
Maturuješ až po prázdninách? Na Fakultě strojní ČVUT máš dveře stále otevřené, přihlášky ke studiu bakalářských programů Strojírenství, Teoretický základ strojního inženýrství a Výroba a ekonomika ve strojírenství fakulta přijímá až do 15. září 2017.

Stačí dodat vyplněnou přihlášku a další náležitosti vyřídit osobně do 15. září 2017 do 12.00 hodin. Všechny informace o  mimořádném termínu přijímacího řízení najdeš přímo na webu fakulty.

Je to prostě skvělá šance pro ty, kteří mají maturitu ze školního roku 2016/2017.
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
www.holkypozor.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.
Tento e-letter je obchodním sdělením a byl ti zaslán na základě tvé registrace a svolení na některé z akcí pořádaných ČVUT v Praze
nebo na akci, které se ČVUT v Praze účastnilo.