Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 11/2016
E-letter ČVUT v Praze
Dny otevřených dveří
na ČVUT v Praze
 
Ať už se rozhoduješ kam po maturitě nebo si chceš jen prohlédnout moderní laboratoře a vyzkoušet nejnovější experimenty, přijď ještě letos na Dny otevřených dveří na ČVUT v Praze.
 
image
 
Fakulta strojní ČVUT
Na Fakultě strojní se uskuteční Den otevřených dveří postupně na dvou místech, nejdřív ve středu 9. listopadu 2016 od 8.00 hod. na adrese Technická 4, Praha 6 a následně ve čtvrtek 10. listopadu 2016 od 8.30 hod. na Karlově náměstí 13, Praha 2. Zde najdeš detailní informace.
 
image
 
Fakulta architektury ČVUT
Fakulta architektury naplánovala Den otevřených dveří také na středu 9. listopadu 2016 od 9.00 do 13.00 hod. v Nové budově ČVUT, Thákurova 9, Praha 6. V sobotu 19. listopadu 2016 se můžeš zúčastnit celodenního workshopu, zaměřeného na přijímací zkoušky. Aktuální informace najdeš na webu fakulty.
 
image
 
Masarykův ústav
vyšších studií ČVUT
Ve čtvrtek 24. listopadu 2016 můžeš od 9.00 hod. navštívit Masarykáč, a to přímo na adrese Kolejní 2637/2a, Praha 6. Zúčastnit se můžeš řady zajímavých přednášek a prezentací.

Podrobnější informace o tomto Dnu otevřených dveří najdeš na webu Masarykova ústavu vyšších studií.
 
image
 
Fakulta
elektrotechnická ČVUT
Na Fakultě elektrotechnické bude probíhat Den otevřených dveří paralelně na dvou místech. Bude to v Dejvicích, Technická 2, Praha 6 a na Karlově náměstí 13, Praha 2. Vše odstartuje v pátek 25. listopadu 2016 v 8.30 hod. Těšit se můžeš na prohlídky mnoha zajímavých pracovišť a laboratoří i na podrobné představení všech studijních programů.
 
image
 
Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT
V pátek 25. listopadu 2016 má připravený Den otevřených dveří také Fakulta biomedicínského inženýrství, a to od 11.00 do 15.00 hod. na adrese nám. Sítná 3105 v Kladně. V průběhu tohoto dne tě čeká kromě informací o škole také akce nazvaná „Jednodenní studium“, při které si vyzkoušíš na vlastní kůži život studenta na FBMI. Podrobné informace jsou zde.
 
image
 
Fakulta
dopravní ČVUT
Svou budovu na adrese Horská 3, Praha 2, otevře Dopravka v pátek 25. listopadu 2016 od 9.00 do 14.00 hod.

Čekají tě komentované prohlídky napříč fakultou, skvělá chillout zóna a další zajímavosti. Aktuální informace najdeš včas na webu.
 
image
 
Fakulta jaderná
a fyzikálně inženýrská ČVUT
Den otevřených dveří na Jaderce se bude konat v úterý 29. listopadu 2016 od 9.00 do 15.00 hod. Hlavní program je na Břehové 7, Praha 1, kde jsou přichystány interaktivní expozice, krátké přednášky, setkání se studenty, hlavní povídání o studiu a mnoho dalšího. Kromě toho je možné zamířit i do laboratoří na Trojanově 13, Praha 2 nebo V Holešovičkách 2, Praha 8. Kompletní informace zde.
 
image
 
Fakulta
stavební ČVUT
Fakulta stavební pořádá Den otevřených dveří ve středu 30. listopadu 2016 od 9.30 hod. na adrese Thákurova 7, Praha 6. Postupně se dozvíš základní informace o studiu a uplatnění absolventů, navštívíš vybrané laboratoře a učebny. V moderním Ateliéru D se představí všechny bakalářské studijní obory, promluvíš si se studenty a pedagogy. Zde je podrobný harmonogram.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta informačních technologií ČVUT
Fakulta informačních technologií se představí v Nové budově ČVUT na adrese Thákurova 9, Praha 6 v pátek 16. prosince 2016. Dozvíš se vše o jednotlivých oborech, které zde můžeš studovat a prohlédneš si laboratoře. Aktuální informace najdeš na webu.
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
www.holkypozor.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.