Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 06/2016
E-letter ČVUT v Praze
Dáváme ti druhou šanci!
 
U nás na ČVUT v Praze můžeš využít druhých kol přijímacích řízení pro akademický rok 2016/17.
Tak neváhej!
 
image
 
Fakulta
elektrotechnická ČVUT
Na Elektro si můžeš podat přihlášku do 2. září 2016 a na výběr máš z mnoha bakalářských programů. K přípravě na přijímačky ti pomůže i nový video kurz. Více se dozvíš na stránkách fakulty.
 
image
 
Fakulta jaderná
a fyzikálně inženýrská ČVUT
Jaderka vypisuje druhé kolo přijímacího řízení pro bakalářský program Aplikace přírodních věd, a to jak v Praze, tak v Děčíně. Hlásit se můžeš do 13. září 2016 a jak na to, se dozvíš zde.
 
image
 
Fakulta dopravní ČVUT
Druhou šanci nabízí také Dopravka, kde se můžeš hlásit do 12. srpna 2016 ke studiu bakalářského programu Technika a technologie v dopravě a spojích. Podrobnosti najdeš v tomto PDF.
 
image
 
Fakulta stavební ČVUT
Na Stavárně máš stále ještě možnost začít se studiem bakalářských programů. Hlásit se můžeš do 31. července 2016. Více najdeš na webu fakulty.
 
image
 
Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT
Stále máš také šanci, stát se budoucím biomedikem. Fakulta biomedicínského inženýrství, která sídlí na Kladně, připravuje druhé kolo přijímacího řízení a bude o něm včas informovat na fakultním webu.
 
image
 
Fakulta
strojní ČVUT
V průběhu června vyhlásí Strojárna také mimořádné přijímací řízení. Co vše tam můžeš studovat a do kdy se budeš moci hlásit, brzy najdeš na webu fakulty. Všechny informace tam budou včas zveřejněny.
 
 
E-letter 7S
 
Masarykův ústav
vyšších studií ČVUT
Pokud uvažuješ o uplatnění v učitelské profesi orientované na výuku technických oborů, studium na MÚVS ti umožní osvojit si poznatky z pedagogických a psychologických disciplín a rozvinout tvoje komunikační a prezentační dovednosti. Přihlášky lze podávat do 12. srpna 2016. O detailech a možnostech bakalářského studia se dozvíš na těchto stránkách.
 
 
E-letter 7S
 
Letní studentské soustředění TCN 2016
Nemáš program na prázdniny? Přihlas se na studentské soustředění TCN. Je to letní tábor pro středoškoláky, který pořádají studenti Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v termínu 30. 7. – 13. 8. 2016. Neváhej už ani minutu a přihlas se! Musíš to stihnout do 25. 6. 2016. Více se dozvíš zde.
 
 
 
E-letter 7S
 
Pražská muzejní noc
11. června 2016
Pokud v rámci Pražské muzejní noci zajdeš do Národního technického muzea, můžeš se tam také seznámit se zábavnou vědou z ČVUT a to jinak, než na akademické půdě. K vidění bude spousta zajímavostí.
 
 
E-letter 7S
 
Fakulta architektury
11. června 2016
Zajdi se ještě podívat přímo na Fakultu architektury ČVUT, kde bude připraven od 19. hod. zajímavý program pro všechny věkové kategorie. Pro zájemce o studium na FA ČVUT se bude také konat od 14.00 hod. Den otevřených dveří.
 
 
 
E-letter 7S
 
FELFEST
15. června 2016
Festival Fakulty elektrotechnické ČVUT se již tradičně koná v červnu na Vítězném náměstí v Praze 6. Kromě hudby je FELFEST hlavně o FELu a o tom, čím se studenti na této fakultě zabývají a co tvoří. Více info najdeš zde.
 
 
Užij si krásné prázdniny a v září ahoj :-).
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
www.holkypozor.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.