Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 05/2016
E-letter ČVUT v Praze
Jarní pozdravy, novinky a informace z ČVUT
 
Prázdniny se pomalu, ale jistě blíží a tak je potřeba zapřemýšlet, co by šlo podniknout během letních prázdnin. Přihlas se na Letní školy na ČVUT.
 
image
 
Letní architektonická etuda v duchu Karla IV.
Katedra architektury na Fakultě stavební, ve spolupráci s Omnium z.s., letos poprvé pořádá Letní školu architektury a stavitelství. Letní škola je otevřena všem bez rozdílu profese, zaměření a věku, kteří se chtějí dozvědět něco nad běžný rámec vzdělávání v oblasti architektury a stavitelství. Je to seminář, na který navazuje workshop.
Více informací
 
image
 
Putovní výstava „Kouzlo starých map“
Jedná se celkem o sedm výjimečných mapových děl z mapových sbírek pěti institucí s vysvětlujícím popisem i dobovými souvislostmi. K vidění je např. mapa řeky Moravy, mapa Ameriky z roku 1606 a spousta dalšího. Výstavu Fakulta stavební ČVUT bezplatně zapůjčuje na střední školy, do knihoven či dalších institucí, které o ni projeví zájem.
Detaily jsou zde
 
image
 
Letní škola Arduina
Ústav přístrojové a řídicí techniky na Fakultě strojní pořádá ve dnech 16. – 19. 8. 2016 báječnou Letní školu Arduina. Přijďte zkusit programovat a rozhýbat robota! Žádné předchozí znalosti elektroniky ani programování nejsou nutné. Bude to super a je to zdarma.
Přihlaste se zde
 
image
 
Letní IT škola pro dívky
ČVUT ve spolupráci s Czechitas pořádá již 2. ročník Letní IT školy pro dívky ve věku 14–19 let. Je to týdenní tábor pro holky ze středních škol, který se bude konat ve dnech
22. – 26. 8. 2016 na ČVUT v Praze.
Holky, nečekejte
a registrujte se 
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Veletrh vědy v Letňanech
Nechte se vtáhnout do tajů vědy a přijďte se podívat na Veletrh vědy, který se bude konat ve dnech 19. - 21. 5. 2016 v Letňanech. Potkáte tam nejvýznamnější hráče na poli vědy a výzkumu pod jednou střechou. ČVUT na veletrhu samozřejmě nebude chybět.

Vstup je zdarma.
 
www.veletrhvedy.cz
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
www.holkypozor.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.