Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 03/2016
E-letter ČVUT v Praze
31. března 2016
 
Mysli na budoucnost a udělej ten správný krok. Podej si přihlášku na ČVUT v Praze, do 31. března 2016 to v klidu stíháš.
 
image
 
Fakulta
elektrotechnická
Jestli tě to táhne na ČVUT a nevěříš si v matematice nebo fyzice, nevěš hlavu. Na FEL ČVUT jsou pro tebe připraveny od 22. 2. do 29. 5. 2016 přípravné kurzy matematiky a fyziky. Jsou otevřené pro všechny, pomůžou ti i při přípravě k maturitě a usnadní přechod ze střední na vysokou. Tak co ty na to?
Koukni se sem
 
image
 
Masarykův ústav
vyšších studií
Chystáš se podat si přihlášku na MÚVS ČVUT a nejsi si jistý/á, jak zvládneš přijímačky z matematiky?

Máme pro tebe naprosto skvělé řešení, přihlas se na naše
přípravné kurzy a v červnu u přijímaček tě už nic
nepřekvapí!
Detaily jsou zde
 
image
 
Fakulta jaderná
a fyzikálně inženýrská
Zajímá tě radioaktivita kolem tebe? Chceš zjistit, jaké je radioaktivní pozadí ve tvém okolí? Katedra dozimetrie a aplikace ionizujícího záření na FJFI ČVUT totiž právě vyhlašuje soutěž o nejradioaktivnější horninu.
Pozor ukončení sběru vzorků
je 30. dubna 2016!
Podívej se na web a zjisti víc
 
image
 
Holky, pozor!
Soutěž pro středoškolačky
Navrhněte vlastní květináč! Cílem soutěže je vytvořit návrh květináče jako designového prvku pro interiér nebo exteriér.

Deadline pro přihlášení je 25. března 2016 prostřednictvím webových stránek, kde jsou také veškeré detailní informace k soutěži:
WWW.HOLKYPOZOR.CZ/SOUTEZE
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Nový web StudujCVUT.cz
Proč studovat na ČVUT? Jeden z důvodů je, že naši absolventi jsou velmi žádaní na trhu práce, nemají problém s uplatnitelností. Ale, je ještě mnohem více důvodů, proč studovat ČVUT v Praze, odpověď najdeš na
 
www.studujcvut.cz
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
A teď už si můžeš podat přihlášku na vybranou fakultu! Nezapomeň, musíš to stihnout do 31. března 2016! Stačí použít TENTO ODKAZ
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
www.holkypozor.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.